Vstupom do nášho salónu sa zaväzujete rešpektovať a dodržiavať naše pravidlá. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že neposkytujeme žiadne sexuálne služby. Počas tantrickej masáže nie sú prípustné vzájomné dotyky, plne sa oddávate do rúk masérky alebo maséra. Výnimkou je iba "Nuru Exclusive", kde sú povolené jemné dotyky podľa inštrukcie masérky. Pred masážou absolvujete rozhovor, pri ktorom Vám bude vysvetlený priebeh masáže.

Masáž neposkytujeme ľuďom s kožnými a vírusovými chorobami, ako aj alkoholom podguráženým alebo ovplyvneným akýmikoľvek omamnými látkami. Nerešpektovanie pravidiel a pokynov masérov môže viesť k predčasnému ukončeniu masáže bez nároku vrátenia peňazí. Vyhradzujeme si právo odmietnuť klienta aj bez udania dôvodu.

Ako Sa Objednám A Kde Vás Nájdem?

Na masáž sa objednáte výhradne telefonicky. Na sms ani neznáme čísla nereagujeme. Objednávku je potrebné vykonať najmenej 2 hodiny vopred, odporúčame ale deň vopred. Náš salón nájdete na Levočskej ulici 26/A, Poprad, v budove Corrib Tower. Vchod je cez polikliniku vedľa lekárne na prvom poschodí a na konci chodby. Po 16:30 a cez víkend je vstup do budovy uzamknutý, preto nám po Vašom príchode zavoláte, a my prídeme pre Vás pred vchod do budovy.